מעיין של בריאות – מאמר בעיתון מעריב

חליטות התה שלנו נהדרות בריפוי בעיות נשימה

יש משהו מדבק בחיוניות ובאופטימיות של שרה מעיין, לכן קשה להאמין שלאותה אישה עצמה היו פעם חיים אחרים ושונים בתכלית. חדורה בתחושת שליחות עמוקה היא מתווה דרך למהפך אמיתי בחיים.

 

לפעמים, הדרך אל האור רצופה בעלטה. גם הצעד הראשון בדרך של שרה מעיין התחיל בחושך גמור, כשכמעט איבדה את בנה בן השנתיים שהיה חולה כבר מלידתו באסטמה וסבל מבעיות קשות בדרכי הנשימה. הטיפול הקונבנציונאלי דרדר את מצבו, ושרה חיפשה נואשות דרכים לרפא את בנה. היא נדרה, שאם יבריא, תקדיש את חייה לטיפול ולריפוי.

 

 

חליטות תה לריפוי בעיות נשימה

ואכן, באמצעות שיטות טיפול אלטרנטיביות הצליחו ד"ר רוזנטל ושרה 'לשחרר' את הילד מהסטרואידים והאנטיביוטיקה ולהציל את חייו, ושרה החלה לפסוע בדרך להגשמת הנדר. היא החלה ללמוד נטורופתיה והרבלוגיה (תורת עשבי מרפא) אצל אותו רופא שעזר לה להציל את חיי בנה . בהמשך, השלימה את לימודיה בדרום אפריקה ב-1987, פתחה קליניקה וטיפלה באנשים שהגיעו עם מגוון של מחלות ובעיות, כמו גם עודף משקל.

אלא שבאותה תקופה הגיע משקלה ל-110 ק"ג, וזאת למרות שמעולם לא אכלה הרבה.

"הסיבה לכך" מסבירה שרה, "נעוצה בעובדה שמנגנון חילוף החומרים שלי היה איטי מאוד, וכמוני ישנם אנשים רבים במצב הזה".

 

שרה התמקדה בלימוד מעמיק של הנושא ורקחה חליטות שונות שהיא עצמה הייתה "שפן הניסיונות" שלהן. מדובר בחליטות, המכילות את כל הויטמינים והמינרלים המאזנים את חילוף החומרים ומחזקים את המערכת החיסונית, וכך עוזרים לגוף לעזור לעצמו. יש לציין ולהדגיש שהחליטה אינה משלשלת ואינה מדכאת את התיאבון.

עד מהרה השילה שרה 44 ק"ג ממשקלה, ושמרה על משקל זה במשך  17 שנים. בגיל 47 השילה ממשקלה 12 קילו נוספים מבלי שהתכוונה לכך, והיא שומרת על משקל זה עד היום, 5 שנים אחרי. זאת ראיה כי ניתן להוריד במשקל גם לאחר גיל 40 ללא מאמץ.

 

הופעה טלביזיונית קצרה בדרום-אפריקה, בה הציגה את שיטת ההרזיה המהפכנית גייסה עשרת אלפים מפיצים ברחבי המדינה הגדולה, והתגובות הנלהבות מצד האוכלוסייה המגוונת לא איחרו לבוא. לא רק שאנשים רזו, זמן קצר לאחר שהתחילו להשתמש בחליטות להרזיה, הם אף הפכו לבריאים יותר ודיווחו על העלמות סימפטומים רבים של מחלות כגון: לחץ דם, כולסטרול, אנמיה, בעיות לב, שומנים בדם, סכרת, דלקות פרקים, בעיות נשימה ועוד.

מאז ששבה שרה לארץ היא ממלאת את יעודה, שעל פי עדותה ואמונתה בא לה מלמעלה.

מוצרי הבריאות וההרזיה משווקים בשיווק ישיר, וכמו כן היא מעניקה יעוץ אישי בקליניקה שלה.

הטיפול בחליטות "התה של שרה" להרזיה ובריאות אינו מחייב שינוי משמעותי בהרגלי האכילה, אלא תפריט מאוזן ובריא, המלווה בייעוץ צמוד וחם משרה והיועצות שהסמיכה, כולן בעלות הכשרה בתחומי הרפואה האלטרנטיבית והתזונה.

 

אחת ההתמחויות הבולטות ביותר של שרה היא בבעיות השמנה של ילדים, תזונה וחילוף חומרים. שרה היא היחידה המספקת פתרונות אמיתיים לילדים ותינוקות בצורה של מוצרים טבעיים ויעילים. "חשוב לבצע את השינוי כבר בגיל צעיר" היא אומרת, "שיטות הטיפול הן טבעיות וחוסכות לילדים הרבה עוגמות נפש הן חברתיות והן בריאותיות".

 

הנהירה אל הקליניקה של שרה היא עצומה ולכן מרגע שיחת הטלפון הראשונה ועד לטיפול עצמו תתכן המתנה קצרה, אך למרות העומס יעידו לקוחותיה שכל אחד ואחד מהם מקבל יחס אישי ותומך כאילו היה היחיד, ושרה עוטפת את קהל מטופליה ולקוחותיה באכפתיות אמיתית וכנה.

 

רוצים להצטרף? צרו קשר לקליניקה של שרה מעיין: 077-5590011

ייעוץ אישי טלפוני מפורט עם שרה ויועצותיה ניתן ללא תשלום.