התה של שרה

התה של שרה – חליטות תה איכותיות במחיר סיטונאות

חליטות צמחי מרפא של 'התה של שרה'

שרה מעיין לא חלמה מעולם שהיא תהיה זו שתביא לעולם את ה"תה של שרה". "הקב"ה הוביל אותי לכל העניין הזה, והוא מנחה אותי הלאה", היא אומרת ומאמינה בכל מילה.

 

הכל התחיל כשבנה נולד עם בעיות נשימה קשות, והיה בסכנת חיים. כמי שהיתה בקשר קבוע עם רופאים, בגלל בעיות הנשימה של בנה, היא הבינה שפתרון אמיתי אין בנמצא. התרופות שהיו עשירות בעיקר בקורטיזון הקלו את תסמיני האסטמה, אבל הביאו עימן בעיות נוספות. שרה החליטה לצאת למסע של ריפוי. שרה פנתה לאחד הרופאים הטבעוניים הידועים דאז, וב"ה, הוא שוחרר לגמרי מהאנטיביוטיקה והסטרואידים. חייו נצלו, היום הוא בן 37 ואב לשלושה ילדים ומאז, לא שבה האסטמה לתקוף אותו יותר.

חליטות תה סיטונאות

בצרוף מקרים מעניין סבלה שרה עצמה מעודף משקל רב מאד. היא החליטה, לאור הצלחת הטיפול בבנה לנסות את הרפואה האלטרנטיבית גם בנישה הזו של השלת קילוגרמים מיותרים מן הגוף. היא החליטה ללמוד נטורופתיה והרבלוגיה- תורת עשבי מרפא. ופתחה את הקליניקה שלה לציבור הרחב. הבקשות בתחום ההרזיה היו רבות ושרה החליטה להירתם לעניין ביתר שאת. היא גילתה שאצל רבים לא מגיעה ההשמנה דווקא מאכילה מרובה מדי, אלא מתזונה בלתי מאוזנת וממנגנון איטי מדי של חילוף חומרים.

 

 

שרה החליטה להיכנס עמוק לנושא, ורקחה אינספור חליטות צמחי מרפא נסיוניות עד שהגיעה לנוסחה שקבלה את שמה: "התה של שרה". התה, הוא בעצם חליטת צמחים שמכילה את כל הויטמינים והמינרלים, מאזנת את חילוף החומרים, ומחזקת את המערכת החיסונית. שרה עצמה השילה בעזרת התה ארבעים וארבע קילוגרמים ממשקלה, ומצליחה לשמור על ההישג  עד היום שלושים שנה אחר כך. שרה הפיצה לראשונה את חליטות הבריאות שלה בדרום אפריקה, ומאלפי תגובות שקיבלה, הבינה כי החליטות מסייעות לאנשים בהקלה על תסמינים של מחלות אחרות, שלכאורה לא קשורות לעניין, אבל העובדה, התה עזר והועיל ואנשים יצאו מרוצים. שרה נכנסה לתהליך של מחקר ולמידה, ופיתחה 9 סוגי חליטות נוספים, אותן היא מכנה" תשעת הילדים שלי", לכל חליטה כתובת אחרת בגוף. אין ספק, כך גם טוענת שרה בעצמה כי כוחם של צמחי המרפא בחיי היומיום של האדם למניעת מחלות הינו גדול מאד. זאת ועוד, בתהליך הרזיה החליטות עוזרות לגוף לנקות את עצמו. הן אינן חוסמות את התיאבון, ואינן משלשלות, אלא העזרה שהן מעניקות לגוף גורמת ל"תופעת הלוואי", שהיא, בעצם, הרזיה.. קיימים כ-5000 סוגי צמחי מרפא שנחקרו בעולם, שרה משתמשת רק בכ- 100 מתוכם, שנקראים "מאה עשבי המרפא הטהורים". שבהם נהג הרמב"ם להשתמש לצורך טיפול, ריפוי והקלה במטופליו. בדרך זו היא מביאה לאיזון גופני מחודש בקרב המטופלים שלה שמודים לה על כך מאד.

התה של שרה מהווה תכנית טיפול כללי להבראת הגוף ולאיזונו, כך שמי שצריך לרזות- אכן ירזה, אך לעומת זאת, מי שאינו צריך לרזות – לא יראה שינוי במשקלו, אלא יראה שיפור משמעותי בבריאותו. זאת הסיבה ש"התה של שרה" בטוח לכלל האוכלוסיה – לנשים, לילדים, וגם לאנשי הגיל השלישי, הצורכים תרופות שונות במינונים גבוהים". כמנת פתיחה משתמשים בתה המרוכז יותר, ובהמשך ממשיכים עם הנגזרת שלו- תה בריכוז נמוך יותר, שעוזר לשמור על ההשגים. הטיפול אינו מחייב שינוי משמעותי בהרגלי האכילה, אלא רק תפריט מאוזן ובריא. הייעוץ, גם התזונתי, ניתנים באופן אישי, וללא תמורה כספית לאורך תקופת הטיפול". אנשים שניסו את חליטות צמחי המרפא של שרה, וחוו את ההצלחה, מספרים על תחושה טובה ובריאה, תוספת של מרץ, וקלילות שמגיעה משלל בעיות שונות, כולל בעיות במערכת העיכול, שבאו על פתרונן בזכות "התה של שרה".

לקבלת מידע נוסף על חליטות תה בהתאמה אישית התקשרו כעת אל שרה או השאירו הודעה ושרה תחזור אליכם בטלפון.