דלקות בדרכי השתן

חליטה

צמחי מרפא ידועים מזה אלפי שנים כמרפאים מחלות רבות, אתם מכנים אותם תרופות סבתא שהסבתות שלנו רקחו ומשחו עלינו במקרה של פצעים, לחילופין נתנו לשתות מרקחות ולפעמים אף אדיי חליטות לתוך הריאות שלנו. כך שלרובינו יש ידע קטן על צמחי מרפא. כדי להרחיב את הידע שלכם אנסה בקצרה להבהיר מספר עובדות חשובות מאד. ראשית רוב האנשים לא יודעים שחליטות מצמחי מרפא נספגות % 100 במחזור הדם שלנו ביעילות מרובה.

שרה הצליחה לייצר פורמולות מיוחדות מצמחי מרפא, צמחי המרפא הללו עורבבו בדיוק רב ובמינונים המותאמים לכל מטרה. הם גודלו באדמה המתאימה ובתנאים המתאימים, נקטפו ונאספו בעיתוי הנכון, יובשו ונחתכו בהקפדה. הצמחים  הם מאה אחוז טבעים ,ללא קפאין –ללא תאין לא משלשלים ולא חוסמים  את התיאבון.

האם צמחי מרפא באמת עשויים לסייע בהקלה  של דלקות בדרכי השתן? התשובה היא כן.

נשים רבות סובלות מדלקות חוזרות ונשנות בדרכי השתן וישנם גם לא מעט גברים הסובלים מכך. דלקת בדרכי השתן יכולה לגרום לתחושה של חוסר נוחות וגם לכאב רב ולצריבה בזמן מתן השתן.

דלקת זו נגרמת לרוב לאור זיהום בשלפוחית השתן בדרך כלל, זיהום חיידקי שבמקרים מסוימים גם עשוי להסתבך. מסיבה  זו חשוב  מאד לטפל בדלקת מוקדם ככל האפשר כבר עם הופעות הסימפטומים הראשונים המעידים עליה ולעשות זאת בעזרת טיפולים המוכיחים את עצמם כיעילים.

טיפול טבעי בדלקת בדרכי השתן

דלקת בדרכי השתן – כל מה שכדאי לדעת עליה

למעלה מ – 20 אחוז מהנשים סובלות ממנה וגם לא מעט גברים. דלקת בדרכי השתן היא תופעה שכיחה מאד, הנגרמת בשל זיהום בדרכי השתן ולרוב זיהום בשלפוחית השתן עצמה.

זיהום זה נגרם לאור תקיפתם של התאים הלבנים את הגורם הפולש על הפרשה של חומרים שנועדו להרסם. חומרים אלה הם יוצרי הזיהום, הבא לידי ביטוי בדרכים שונות. הוא יכול להופיע ככאב, צריבה וגם חום. דלקת בדרכי השתן יכולה להופיע הן אצל גברים והן אצל נשים, אולם אצל נשים היא שכיחה יותר (פי 5).

הסיבה לכך נעוצה בשל המבנה האנטומי של האישה, בשל קרבתם של פי הטבעת ושל הנרתיק אל השופכה. הדלקת יכולה להופיע בתקופת הינקות, בתקופת הילדות, עם תחילת קיום יחסי מין וגם לאחר הפסקת המחזור, אז חלים שינויים רבים בגוף האישה, לרבות שינויים במרקם רירית הנרתיק.
גם לאחר הופעת הסימפטומים שיכולים להעיד שמדובר בדלקת, חשוב לאבחן אותה בצורה מקצועית כדי לקבל את המענה המתאים. עם הופעת הסימנים המעידים על כך חשוב לבצע בדיקת שתן. בבדיקה זו נבחן השתן המזוהם תחת מיקרוסקופ לצורך זיהוי רמות גבוהות של כדוריות דם לבנות וכמות גדולה של חיידקים.

לרוב, במקרה כזה יזהו כמות רבה של חיידקים מסוג E.Coli. לרוב דלקת כזו איננה מסוכנת, אולם במקרים נדירים היא עשויה להתפתח לתופעות אחרות ובעיקר אצל גברים. דלקת בדרכי השתן יכולה לגרום לאצירת שתן ולהגדלת בלוטת הערמונית. דבר עשוי להוביל לזיהום בדם, הנחשב לקטלני במיוחד.

טיפול טבעי בדלקת – מסתבר שזה אפשרי

אפשר לבחור בשיטות טיפול שונות-

  1. מתברר שצריכה של כמות גדולה של סוכר אחד הסיבות להיווצרות דלקות בגוף ובעיקר דלקות בדרכי השתן, שינוי תזונתי המותאם אישית עשוי להביא להקלה ואף לריפוי במקרים רבים (שרה תשמח לאורך כל הדרך לסייע ולהדריך וללוות אתכם בתהליך המבורך של שינוי לתזונה טבעית טובה ונכונה).
  2. בנוסף מחקרים רבים שנעשו במהלך השנים על צמח המרפא סרפד וצמחי מרפא נוספים הוכיחו חד משמעי שצמחי המרפא הנ"ל מטפלים בצורה מהירה ויעילה במרבית המקרים של דלקות בדרכי השתן.


טיפול טבעי בדלקת בשתן

דלקת בדרכי השתן בגברים – יש לזה טיפול!

דלקת בדרכי השתן אצל גברים היא תופעה שכיחה, אמנם לא כמו אצל נשים, אבל גם גברים סובלים מבעית של דלקת בדרכי השתן אשר נגרמת לרוב בגלל חיידקים בשלפוחית.
התופעה עצמה גורמת לאי נוחות רבה ובמידה והיא אינה מטופלת, הבעיה הרפואית יכולה לגרום לנזקים בריאותיים שקשה מאוד לטפל בהם בהמשך.

עד לפני עשור בערך היה מקובל לחשוב שהטיפול בבעיות של דלקת בדרכי השתן בגברים הוא טיפול קונבציונלי בלבד.
כיום, בזכות האינטרנט המודעות עלתה ויותר ויותר אנשים מבינים שניתן לטפל בבעיות של דלקת בשתן אצל גברים וגם נשים  גם בעזרת טיפולים טבעיים .

דלקת בדרכי השתן אצל גברים

שרה בשום פנים ואופן לא ממליצה להוריד  תרופות מרשם ללא התייעצות  עם הרופא המטפל.


מאמרים נוספים

דלקות עיניים

   דלקת עיניים  דלקות בעיניים הן דבר לא נעים בכלל, במיוחד כשזה מגיע לנו באמצע החיים ומפריע לנו בעבודה, בקשרים

אנזימי כבד גבוהים

לפני שנסביר על בעיית אנזימי כבד גבוהים – חשוב מאוד להבהיר שיש  אפשרות לשלב בין טיפול קונבנציונאלי לבין שימוש נכון

לכל שאלה השאירו פרטים ונחזור אליכם

דילוג לתוכן