סובלים מאבנים בכליות? קראו על חליטות התה שיקלו על הכאב

אלה חליטות התה שיקלו על הכאב מאבנים בכליות

מה עושים כשמוצאים אבנים בכליות? איזה טיפול מומלץ ולמי כדאי לפנות?

 

אבנים בכליות נחשבות לשכיחות מאד בימינו ומופיעות בעיקר בגילאים המבוגרים (אם כי הן עשויות להופיע גם בגילאים צעירים). הסיבות לכך רבות והטיפולים, המוצעים כיום הם מגוונים מאד. פעמים רבות נלווים להן כאבים עצומים, שהם אלה המעידים על הימצאותן. אחד הפתרונות, כדי להתמודד עם בכאב, הוא בחירה בטיפול טבעי יותר המוצע על ידי התה של שרה.

אבנים בכליות – למה זה קורה והאם יש טיפול ?

הן יכולות להופיע אצל גברים וגם אצל נשים. במרבית המקרים הן מופיעות לפני גיל 70 ובדרך כלל אצל יותר גברים מנשים. אבנים בכליות הן תופעה שכיחה מאד והסיבות להופעתן הן רבות ומגוונות. בדרך כלל הן מופיעות בשל הרגלי תזונה לקויים, המאפיינים מאד את המאה ה – 21. שתייה של כמות מים קטנה מאד בכל יום, בחירת מזונות שאינם טובים לנו, מזונות שדלים בסידן ולעומת זאת עשירים בנתרן, חלבונים מן החי וגם סוכרים למיניהם, כל אלה יכולים לגרום להיווצרות של אבנים בכליות ולכאבים, הנלווים לכך. גם מחלות שונות, כמו יתר לחץ דם, סוכרת, בעיות הקשורות למערכת העיכול וניתוחים למיניהם, כמו ניתוח קיצור קיבה או כריתת מעיים יכולים להוביל לכך ובמיוחד כשנוטלים תרופות אנטי ויראליות למיניהן. תכולת השתן גם היא פרמטר שכדאי לקחת בחשבון כשבוחנים את הסיבות לאבנים בכליות, שכן רמות גבוהות של חומצת שתן, רמות גבוהות של סידן וגם אוקסלאטים בשתן יכולות להוביל לכך.

 

תה קמומיל

מניעת האבנים בכליות – האם זה אפשרי?

ניתן למנוע את הופעתן של האבנים בכליות או את חזרתן. אבנים בכליות יכולות להופיע שוב ושוב לאורך החיים אולם כדי למנוע את הישנותן מומלץ להקפיד על שתייה מרובה ולפחות על שתייה של 8 כוסות מים מדי יום. בחירה מושכלת של מזונות יכולה לעזור גם היא, בחירה של מזונות עשירים בסידן ובעיקר עלים ירוקים למיניהם. צמצום כמות הסוכרים והמלחים בתפריט היומי וטיפול בבעיות הקשורות בדרכי השתן יכולים לעזור גם כן וכמובן גם ירידה במשקל. אימוץ אורח חיים נכון ובריא, הכולל פעילות גופנית, שתייה מרובה וגם תזונה נכונה היא אחת הדרכים למנוע אבנים בכליות וגם לשמור על תפקודן של מערכות הגוף השונות.

 אבנים בכליות טיפול

פתרון טבעי להקלה בכאב

מי שמחפש דרכים טבעיות להתמודד עם הכאבים העזים הנלווים לכך פעמים רבות, התה של שרה הוא הפתרון הנכון. לא תמיד מוכרחים לבחור בתרופות או בהליכים פולשניים. אם יש ברירה, כדאי לבחון בפתרון טבעי, שנכון וטוב לגוף. שתייה של תה, המתבסס על רכיבים טבעיים בלבד, איננו מכיל קופאין, איננו משלשל ואיננו מכיל חוסמי תיאבון יכול לעזור במקרים כאלה וגם למנוע אותם בעתיד, שתייה של תה כזה יכול למנוע את גדילתן של האבנים הקיימות ויצירתן של אבנים נוספות.

מענה מושלם למניעת כאבים

התה של שרה הוא פתרון נהדר למניעת כאבים, הנלווים לאבנים בכליות. מדובר בתמציות תה המספקות מענה למצבים בריאותיים שונים ומתבססות על רכיבים טבעיים בלבד. חליטות התה עוזרות לשפר את המצב הבריאותי ולטפל בתסמינים הנלווים אליו, לרבות הכאב. אבנים בכליות, שכיחות ככל שתהיינה, הן מצב לא נעים. בין אם מדובר באבנים קטנות או גדולות, באבן אחת או יותר, עשויים להיות נלווים לכך כאבים עצומים. כדי להתמודד עם הכאב ואף כדי למנוע את חזרתן של האבנים, מוצעות חליטות תה, המכילות עשבי מרפא טהורים. רוצים לרכוש את התה שלנו? היכנסו לחנות באתר ותוכלו לבצע דרכה את הרכישה.

 

 

 

מאמרים נוספים

נטורופתית מומלצת במרכז

אם חיפשתם נטורופטית מומלצת במרכז ובשאר אזורי הארץ הגעתם בדיוק אל המקום הנכון! "התה של שרה" הוא המקום המושלם לקבל

מכבדים את הכבד

מכבדים את הכבד – טיפול בכבד שומני ובבעיות כבד שונות. תפקודי כבד, כבד שומני ואיך לטפל בהם בקלות כבדו את

לכל שאלה השאירו פרטים ונחזור אליכם

דילוג לתוכן