אולקוס טיפול טבעי

אולקוס או בשמו האחר "כיב קיבה" הוא פצע בקיבה אשר מתאפיין בתחושת כאב ואי נעימות רצופה.

הכאב יכול להתרחש באזורים שונים בבטן ולעיתים גם יופיע בבית החזה, הכאבים יכולים להמש בין שעה ולעיתים גם 3 שעות ויותר לסירוגין.

הכאבים של אולקוס לרוב יופיע דווקא בזמן שאנחנו אוכלים ולעיתים גם ילוו תסמינים נוספים כמו ירידה במשקל, איבוד תאבון ואפילו הקאה של המזון אשר לעיתים היא הדרך "הטבעית" היחידה להקל על הכאב – כמובן שהקאה לא מומלצת באף מצב.

מה היא הסכנה הטמונה במחלת האולקוס?

. אולקוס מהווה סכנה גדולה בעיקר באכלוסיית גיל הזהב, הדימומים הפתאומיים יכולים לגרום להלם גם בקרב קשישים וגם בקרב צעירים, הדימומים הקלים יכולים להמשיך להרבה מאוד זמן (לעיתים גם חודשים) וזאת מבלי שיתגלה איזשהו חסר בזרם הדם.

במקרים קיצוניים – אולקוס יכול לגרום לסרטן בעקבות היווצרות של שוער הקיבה שלאט לאט יהפך לבעיה סרטנית של ממש.

מה היא האלטרנטיבה הקונבנציונלית למחלת אולקוס ?

התרופות "המסורתיות" הקונבנציונליות הן תרופות אשר חוסמות היסטמין – מה שבאופן אוטומטי גורם להחמרת תסמינים במידה ומפסיקים את הטיפול.

אולקוס טיפול טבעי – האם יש דבר כזה?

היום כמעט לכל מחלה קיימת אופציה אלטרנטיבית, גם כאשר מדובר על אולקוס – ניתן לקבל טיפול טבעי אשר הוכח אינסוף פעמים כמועיל.

התה של שרה – טיפול טבעי לאולקוס באמצעות חליטות תה מיוחדות

סבתה של שרה, כך שמעה שרה מסיפוריה של אימה, היתה מרפאה בצמחי מרפא. היא האריכה ימים עד גיל 100 וריפאה אנשים רבים ממחלות, באמצעות צמחים שונים. כשראתה שרה שלרפואה אין מה להועיל לה, היא התחילה ללמוד רפואה אלטרנטיבית והתמחתה בתחום צמחי המרפא. היא הפסיקה את הטיפול האנטיביוטי לבנה, בניגוד לדעתם של רופאיו וערכה ניסיונות בשילובי צמחי מרפא שונים.

לאחר שהגיעה לפיתוח פורמולה מתאימה, חלטה את העשבים לתה והחלה להשקות את הקטן בדבקות. אחד הרופאים הטבעוניים הגדולים דאז לימד אותה, שצמחי הלוואי מנקים את הגוף ואת מחזור הדם, ועלולים בשלב הראשון לגרום לחום גבוה ולהתקפי אסטמה קשים. כך גם היה. אך לאחר שעברו ההתקפים והחום ירד – שרה הוכתה בתדהמה. בפעם הראשונה בחייו של הפעוט בן השנתיים, הגרון שלו היה נקי, אוזניו התנקו מנוזלים ומדלקות, התקפי האסטמה נעלמו והוא החל שוב לנשום.

התקפי האסתמה הם רק דוגמה אחת למאות מחלות אשר הוכחו כניתנות לריפוי בזכות חליטות הצמחים והטיפול הממוקד.

גם בעית של כיב קיבה הן ללא ספק פתירות ואין צורך להיות משועבדים לתרופות קונבנציונליות שהמון פעמים יצרו בעיה רפואית אחרת במקום.

לקבלת מידע נוסף על אולקוס טיפול טבעי צרו קשר כבר עכשיו עם שרה או השאירו הודעתכם ושרה תשוב אליכם בהקדם.

מאמרים נוספים

פסוריאזיס

פסוריאזיס הנה מחלת עור אוטואימונית המחלה  מופיעה אצל 3% מהאוכלוסייה העולמית. מחלה זו מתקיימת בעקבות כשל של המערכת החיסונית, המזהה תאים

אקנה

אקנה זו תופעה שכיחה מאוד המוכרת גם בשמות – חטטת, פצעי בגרות, פצעונים או חצ'קונים. היא מופיעה אצל 80% מכלל

לכל שאלה השאירו פרטים ונחזור אליכם

דילוג לתוכן