איך מטפלים בדיכאון ללא תרופות

אז איך מטפלים בדיכאון ללא תרופות ? אולי אחת מהשאלות הנשאלות ביותר במאה ה-21.

אתם בטח שואלים למה דווקא במאה הזאת? התשובה היא שדיכאון היא אחת מהמחלות הכי שכיחות בעולם המודרני.

המהירות, התחרות, הסטרס, המסכים שאליהם אנחנו משועבדים, פחות זמן איכות עם האהובים שלנו, ועוד מגוון רחב של סיבות – הם אלה שאחראים לעלייה הניכרת של בעית דיכאון וחרדה בעולם המערבי בעיקר במאה האחרונה.

לפעמים נראה שאין תקווה ושהכל שחור, שאף אחד לא מבין אותנו, מרבית האנשים יפנו לטיפולים קונבנציונליים אשר נחשבים בעיני רבים כ"דרך הקלה" לטיפול בבעית דיכאון, רק לאותם אנשים ברי המזל תינתן האפשרות ליהנות מטיפולים טבעיים אשר לא יגרמו לבעיות בריאותיות שונות.

התה של שרה – המקום בו מטפלים בדיכאון בצורה הכי טבעית שיש.

אחרי שנים של חקר ולמידה, פתחה שרה מגוון נוסחאות של חליטות תה מיוחדות וחלקן כמובן פונות יותר לבעיות ה, וכך נוצרו חליטות התה הבריאות. שרה לקחה את חליטת המקור שלה, וחיזקה אותה בצמחי מרפא מסויימים, אשר מיועדים לעזור כל אחד לקבוצת מחלות מסויימת. חליטות הבריאות מיועדות לעזור במקרים של מחלות נפשיות ובין היתר גם מחלת הדיכאון – מטופלים רבים אצל שרה מדווחים על שינויים מדהימים במצב הרוח.

“כאשר מדובר על דיכאון ממושך, המטרה היא לא להרים את מצב הרוח מדי פעם, אלא לשמור על סטטוס קוו של מצב רוח מורם יותר ובכך לשפר את איכות החיים ולהחזיר את האדם למסלול" בעזרת החליטות המיוחדות של התה של שרה יהיה אפשר להפסיק לשאול איך מטפלים בדיכאון ללא תרופות קונבנציונליות ולעבור אל פתרונות טבעיים עם פחות סיכויים לתופעות לוואי ויצירת בעיות רפואיות "חלופיות".

איך מטפלים בדיכאון ללא תרופות

אז איך מתחילים?

אם אתם מרגישים שאתם סובלים מדיכאון וחרדות מתמשכות אתם מוזמנים ליצור קשר עוד היום עם שרה והיא תשמח לעמוד לשירותכם בכל בעיה.

לשרה יש ניסיון רב בטיפול לבעית דיכאון מסוגים שונים –מאחר ששרה מטפלת בשורשי הבעיות

מתברר מחקר ולמידה של שנים ומנסיון אישי שחוסר ברזל ומגנזיום אחד הסיבות לרמות סרטונין נמוכות בגופינו,בלוטת יתרת המוח מפרישה הורמון ושמו סרטונין המופרש לגוף במהלך היום.יש אנשים שיש להם רמות גבוהות ללא בעיות ויש אנשים עם רמות נמוכות ויש בעיות.

מסתמן שכאשר נוצר לנו חסר של מגנזיום וברזל נמוך רמה של הורמון זה יורד וכאשר זה יורד עלול לגרום ל:דיכאון כבד או קל,נידודי שינה קלים או קשים ,היפראקטיביות אצל ילדים ומבוגרים,הפרעות קשב וריכוז,חרדות ,בעיות זיכרון ועוד תפקודי מוח למינהם

מה הפלא שהרבה נשים סובלות מדיכאון אחרי לידה.

מטרתנו -לפתור את שורש הבעיה ולהעלות מגנזיום וברזל בגופנו ולפיכך רמות הסרטונין יתאזנו ומתקבלת הרגשת רוגע שמחה ושינה טובה.

עובדה שבתרופות הפסיכאטריות יש רמת סרטונין שגורם להתמכרות ותופעות לוואי לא נעימות .

החליטות המוצעות הינן-כל אחת מהחליטות של שרה מכילות סרטונין בתוך הצמחים .

מעיין של נעורים המכילה 85% מגנזיום וסידן ובשילוב פורמולת אצות הים(ניתן לקרוא) המכיל ויטמיני B העובדים על המוח זיכרון והרגעה.

החליטות בטוחות לילדים נשים הרות ומניקות.

ניתן לקבל מענה על כל שאלה באתר שלנו.

ניתן לקרוא עוד באתר גם על אולקוס טיפול טבעי ולשאול את שרה כל שאלה.

מאמרים נוספים

חליטות צמחים בהריון

חליטות מותאמות אישית לנשים בהריון בכל שלב. כאשר נכנסים להריון נמצאים לא רק בסטייט אוף מיינד אחר, פשוט כל הכללים

מכבדים את הכבד

מכבדים את הכבד – טיפול בכבד שומני ובבעיות כבד שונות. תפקודי כבד, כבד שומני ואיך לטפל בהם בקלות כבדו את

צפיפות עצם טיפול

צפיפות עצם טיפול ממוקד בעזרת חליטות הצמחים המותאמות אישית העשויות למנוע את התפתחות מחלת צפיפות העצם ולהקל על הסימפטומים הקשים

לכל שאלה השאירו פרטים ונחזור אליכם

דילוג לתוכן