טיפול באנמיה בעזרת חליטת מעיין צמחים של שרה

טיפול באנמיה בדרך טבעית

 איך מתמודדים עם אנמיה? מדוע כדאי לבחור לעשות טיפול טבעי באנמיה כמו חליטות תה במקום טיפול אחר?

אנמיה היא תופעה שכיחה מאד, הן בקרב גברים והן בקרב נשים והיא עשויה להופיע בכל הגילאים. במרבית המקרים היא קשורה לתזונה לקויה ואורח חיים לא בריא ובמקרים אחרים היא נלוות למחלות קיימות או מופיעה לאור תהליכים פיזיים לא תקינים בגוף. ישנם לא מעט טיפולים ודרכים להתמודד עם האנמיה אולם טיפול באנמיה בשיטה המומלצת ביותר כיום היא השיטה הטבעית, כמו זו המוצעת על ידי התה של שרה.

אנמיה – על הסוגים השונים ולמה זה קורה

כשמדברים על אנמיה מתכוונים לתכולה נמוכה מאד של המוגלובין בדם או לחסר בתאי דם אדומים בדם, שהם אלה שנושאים את ההמוגלובין. ישנם שני סוגים של אנמיה: הסוג הראשון הוא במקרים בהם היא מופיעה כתוצאה מכמות קטנה של המוגלובין בדם או מייצור מופחת של תאי דם אדומים. הסוג השני הוא במקרים בהם יש אובדן דם או הרס של הכדוריות האדומות. הסיבות לאנמיה הן רבות ומגוונות. כשהיא קשורה לייצור מופחת של תאי דם אדומים או המוגלובין הדבר נובע פעמים רבות בשל תזונה דלה בברזל, מחלות זיהומיות בגוף המשבשות את אופן ספיגתו של הברזל בגוף ואת מידת זמינותו, בעיות שונות הקשורות אל הכליות הגורמות לחוסר יציבות הורמונלית וגם בעיות הקשורות למח העצם ולייצור תאי הדם בו. במקרים של אובדן דם או הרס של כדוריות דם אדומות המוביל לאנמיה, הדבר יכול לקרות בעקבות מחלות אוטונומיות שונות המלוות בצריכה של תרופות מסוימות הפוגעות בכדוריות עצמן, בעקבות לידה, קבלת עירוי דם שאיננו מתאים, דימום לתוך הגוף או החוצה (בין אם גלוי או סמוי) ועוד.

אנמיה שכיחה מאד בקרב תינוקות וילדים, ולכן מומלץ לתת להם תוספת של ברזל כבר בגילאים צעירים מאד (החל מגיל 4 חודשים). גם אלה, החולים במחלות כרוניות שונות וקשישים נוטים לסבול מאנמיה וכמובן ישנה הקבוצה המוכרת ביותר, הלא הם הצמחונים והטבעונים, המבססים את התזונה שלהם על מוצרים טבעיים בלבד, מוצרים מן הצומח. עם השנים, מאגר הברזל בגוף הולך ופוחת ומכיוון שהתזונה פעמים רבות איננה מספקת לגוף את הברזל הנדרש לו, הדבר עשוי להוביל לאנמיה כרונית. הסימפטומים הנלווים לאנמיה הם לרוב עייפות רבה, חולשה, חיוורון, נשירת שיער, כאבי ראש, בחילה, סחרחורות, חוסר תיאבון וגם קשיים בריכוז. אלה, יכולים להיות נלווים גם לבעיות בריאות אחרות, אולם הם אופייניים מאד לאנמיה וכמעט בכל גיל.

טיפול באנמיה

אז מה עושים?

הרפואה המודרנית מציעה כיום טיפולים שונים, המתבססים על הרפואה הטבעית. ישנם מצבים שונים של אנמיה ששינוי תזונתי יכול לשפר את המצב ולהביא לרפואה מלאה. תזונה שעשירה בברזל, בין אם כזו הכוללת בשר, מוצרים נוספים מן החי וגם לא מעט ירוקים, הידועים בכמות הברזל הרבה שבהם, יכולה לעזור למי שסובל מאנמיה ובעיקר כשמדובר באנמיה שאיננה כרונית. במקרים אחרים, תוספי מזון למיניהם הם הפתרון הנכון ואפילו חליטות תה. מסתבר שחליטות תה, כמו אלו של התה של שרה, המתבססות על צמחי מרפא, יכולות לעזור במקרים של אנמיה ובעיקר בהתמודדות עם כל התופעות הנלוות לה.

פתרון טבעי לכל אחד ואחת

התה של שרה מספק מענה למצבים בריאותיים שונים וגם במקרים של טיפול באנמיה. חליטות התה הן טבעיות לחלוטין ומכילות צמחי מרפא הידועים בסגולות הבריאות הרבות שלהם. סובלים מאנמיה? מעוניינים לרכוש את חליטות התה שלנו? היכנסו לחנות באתר ורכשו את "מעיין של צמחים" ותוכלו לבצע בהקלקה אחת מהירה את הרכישה.

לקבלת מידע נוסף על טיפול באנמיה בעזרת חליטות התה של שרה – צרו עמנו קשר או השאירו הודעתכם ונשוב אליכם בהקדם.

.

מאמרים נוספים

טיפול בחולשה

טיפול בעייפות וגם בחולשה בעזרת חליטות תה מיוחדות אשר מתבססות על צמחי מרפא עתיקי יומין. זה מגיע אלינו באמצע החיים,

טפילים במעיים טיפול טבעי

טפילים במעיים טיפול טבעי וממוקד להעלמת הפרזיטים וחזרה מהירה לשגרה! טפילים במעיים או בשם היותר מוכר "פרזיטים" הם סיוט של

לכל שאלה השאירו פרטים ונחזור אליכם

דילוג לתוכן