נטורופתית מומלצת במרכז

אם חיפשתם נטורופטית מומלצת במרכז ובשאר אזורי הארץ הגעתם בדיוק אל המקום הנכון! "התה של שרה" הוא המקום המושלם לקבל טיפול נטורופתי ממוקד עבורכם במחירים השווים לכל כיס.

מי זאת שרה ומה היא שונה מאחרים? נטורופתית במרכז הארץ

שרה היא הרבליסטית (מטפלת בעזרת צמחי מרפא) נטורופטית, מרפאה טבעונית ויועצת לתזונה טבעית, טובה ונכונה.

לאחר שאנשים רבים הביעו שביעות רצון מן התוצאה, פתחה שרה קליניקה בישראל.

ב -1987 העתיקה שרה את מגוריה לדרום אפריקה עם משפחתה, שם השלימה את לימודיה כנטורופטית, מרפאה טבעונית ומתמחה בצמחי מרפא. תוך כדי לימודיה, הקימה קליניקה לייעוץ ולריפוי בריאותי אשר נחלה הצלחה רבה.

על אף שסיימה את לימודי הנתורופטיה והרפואה הטבעית והקימה קליניקה, סבלה שרה מעודף משקל מאז ילדותה, ולא הצליחה להתמודד עם הבעיה. ב-1990 מצאה פתרון לעודף המשקל שלה, בעזרת פורמולה חדשה של חליטת תה שפיתחה. לשמחתה, הצליחה להשיל 44 ק"ג ממשקלה. רק אז הקימה את חברת Sarah’s Health Products ששיווקה את חליטות התה שלה להרזיה.

כיום כאשר מבקשים לקבל המלצה על נטורופתית מומלצת במרכז ובשאר הארץ – מוצאים את שרה! אשר נחשבת ללא ספק כפורצת דרך ומובילה בתחומה עם שנים של ניסיון בתחום.

שרה היא נטורופטית מומלצת אשר תכווין אתכם אל הטיפול הנטורופתי הממוקד ביותר עבורכם.

הקליניקה של שרה ממוקמת במרכז ובשאר אזורי הארץ. שרה מקבלת אנשים לייעוץ אישי, ובנוסף מעבירה הרצאות וסדנאות של בריאות והרזייה. כמו כן החברה משווקת את מוצרי ההרזיה והבריאות שלה ברחבי הארץ.

לחברה יועצות מקצועיות אשר עברו הכשרה מלאה ומעמיקה ע"י שרה, והן מהוות את צוות התמיכה והייעוץ לכל בעיה ולכל שאלה המתעוררת במהלך תהליכי ההרזיה וההבראה.

לקבלת מידע נוסף על טיפול נטורופתי במרכז ובשאר אזורי הארץ התקשרו כבר עכשיו אל שרה או השאירו הודעתכם בטופס יצירת הקשר ונחזור אליכם בהקדם.

בין אם אתם רוצים תרופה טבעית נגד דיכאון ללא מרשם או טיפול טבעי בכל מחלה אחרת – הגעתם בדיוק אל המקום הנכון.

מאמרים נוספים

צפיפות עצם טיפול

צפיפות עצם טיפול ממוקד בעזרת חליטות תה מרפאות צפיפות עצם היא אחת מהתופעות היותר נפוצות שיש כיום בעולם המערבי, יותר

לכל שאלה השאירו פרטים ונחזור אליכם

דילוג לתוכן