פסוריאזיס

פסוריאזיס הנה מחלת עור אוטואימונית

המחלה  מופיעה אצל 3% מהאוכלוסייה העולמית. מחלה זו מתקיימת בעקבות כשל של המערכת החיסונית, המזהה תאים בעור כתאים עוינים. כתוצאה מכך היא מגיבה אל שכבה זו, ממש כאילו הייתה חולה. תגובה זו מובילה להיווצרותם של תסמינים שונים ומגוונים על העור החל מכתמים אדומים סגלגלים, דרך קשקשת כסופה ועד לגירוד ועקצוץ של העור.

פסוריאזיס היא מחלה כרונית, מה שאומר שאם היא התפרצה, היא תלווה את הסובלים ממנה לכל החיים. יחד עם זאת, היא אינה עקבית, משמע שיכולות להיות תקופות ארוכות של הפוגה בתסמינים או לחלופין, תקופות בהן התסמינים יותר מתונים. כיום הרפואה מכירה סוגים שונים של פסוריאזיס הנבדלים זה מזה בדרגת חומרתם וכן במידת הסיכון הצפויה לחולים.

הגורמים למחלה

ישנם גורמים שונים למחלת הפסוריאזיס הנה כמה מהם –

  • גנטיקה – למרות שאין זה חד משמעי, האמונה הרווחת היא כי מקורה של המחלה בגנים מסוימים. לכן, אם מישהו מבני המשפחה סובל מפסוריאזיס, רצוי לגשת לרופא ולבצע בדיקות לאבחון המחלה בהתאם.
  • לחץ או סטרס – גורם נוסף אשר עלול להוביל להתפרצות המחלה או להחמרתה הוא לחץ רב. לאנשים הנמצאים תחת סטרס לאורך תקופה, יש סיכוי גדול יותר ללקות בפסוריאזיס.
  • שימוש בתרופות מסוימות – ישנן תרופות, כמו אנטיביוטיקה למשל אשר עלולות להוביל לאירוע טראומתי של הקיבה או מערכת העיכול. במקרים כמו טראומה לגוף קיים סיכוי סביר שהמחלה תתפרץ.
  • פגיעה קשה בעור – גם טראומה לעור הנגרמת מפגיעה קשה בו, עלולה להוביל להתפרצותה של המחלה.

זה המקום לציין שפסוריאזיס אינה מחלה מדבקת והיא נפוצה בעיקר עבור גברים ונשים מעל לגילאי 27. בעוד שהסוגים הקלים יכולים להוביל לתחושה לא נעימה ולהסתכם בכך, יש לקחת בחשבון כי ישנם סוגים יותר אלימים היכולים להוות סכנה של ממש. לכן, במידה ומופיעים תסמינים של המחלה, לצדם של גורמי הסיכון, מומלץ לגשת לבדיקה על מנת להתחיל טיפול מניעתי.

פסוריאזיס טיפול
פסוריאזיס- טיהורית היא חליטת התה המטפלת במחלה

פסוריאזיס טיפול

למרבה הצער, מי שלוקה במחלה יאלץ להתמודד אתה לשארית חייו. כיום אין טיפול קסם אשר מאפשר למגר את התופעה כליל. מה שכן, ישנם טיפולים רבים אשר יכולים להקל על התסמינים, לסייע לנסיגתם וכן להגדיל את ההפוגות בין הופעתם. אחד מהטיפולים היעילים ביותר אלו הן חליטות הבריאות של שרה.

חליטות הבריאות של שרה – יעילות לטיפול במחלת הפסוריאזיס

חליטות צמחי המרפא הבריאות של שרה החלו את דרכן כחליטות המיועדות להרזיה. החליטות מיוצרות מחומרים טבעיים בלבד ובגידולם מושקעים המון זמן, מחשבה ואהבה. חליטות אלו אינן כוללות משלשלים או קפאין ולכן הן מציעות שיטת הרזייה בריאה ויעילה. עם השנים, חליטות אלו החלו לצבור פופולריות בעיקר בעקבות העובדה, שמלבד הרזייה, הן החלו לגרום להיעלמותם של סימפטומים הנלווים למחלות הגוף. ביניהן פסוריאזיס.

המשתמשים בחליטות אלו החלו לספר כי שתייתן הובילה להקלה בסימפטומים של מחלות רבות, עזרה במקרים של בעיות עיכול קשות ובעיות מעיים וכן נתנה מזור לבעיות עור שונות ומגוונות עד לכדי שיפור משמעותי. שרה החלה לחקור את התופעה וגילתה שהחליטות מובילות למצב של איזון מושלם בגוף על ידי ניקוי הפסולת, חיזוק מערכת החיסון, הסדרת מחזור הדם ועוד. תגלית זו הובילה אותה לפתח סוגים שונים של חליטות בריאות.

טיהורית – הפתרון המושלם לטיהור הגוף

אחת מחליטות הבריאות של שרה היא טיהורית – חליטת עשבי מרפא המסייעת לבעיות ומחלות שונות בגוף ובעור וביניהן – פסוריאזיס. החליטה מכילה כמויות גדולות של מגנזיום וקלציום ומאוד יעילה לטיהור הגוף ומערכת הדם ולכן בין היתר, מסייעת לטיפול בתסמינים של פסוריאזיס.

רבים כבר ניסו לפניך וגילו כי חליטה זו מאוד יעילה למחלת פסוריאזיס. באפשרותך להזמין את החליטה כבר עכשיו ולהתחיל לראות תוצאות משמעותיות. כמובן, שאם ברצונך במידע נוסף, כל שעליך לעשות הוא ליצור עמנו קשר, אנו זמינים עבורך תמיד ונשמח לספק לך את כל הפרטים!

בעמוד זה תוכלו לקבל עוד אינפורמציה גם על טיפול טבעי בסינוסיטיס – התקשרו לקבלת מידע נוסף.

 

 

מאמרים נוספים

אקנה

אקנה זו תופעה שכיחה מאוד המוכרת גם בשמות – חטטת, פצעי בגרות, פצעונים או חצ'קונים. היא מופיעה אצל 80% מכלל

לכל שאלה השאירו פרטים ונחזור אליכם

דילוג לתוכן