מוצרי הרזיה ובריאות מסדרת "התה של שרה"

שרה מעיין – מרפאה טבעונית ויועצת בריפוי לעשבי עשבי מרפא מזה 22 שנים. השיטה של שרה נולדה מתוך סיפור החיים האישי שלה, של עודף משקל לאורך כל חייה והתסכול האישי המלווה בעיה זו שהיא מנת חלקם של רבים, ולא מתוך מטרת רווח.

לא רק ששרה הצליחה לרדת במשקל ולשמור על התוצאה 20 שנים, אלא גם אלפי אנשים בדרום אפריקה הצליחו לרדת במשקל ולהבריא ממחלות. ועם הצלחה, אין ויכוח.

מטרתם של רב מכוני ההרזיה הינה ירידה דראסטית במשקל כדי להראות תוצאות מהירות, עם תפריט חד גוני, אשר קשה להתמיד בו. דיאטה דראסטית גורמת לנזקים גופניים ונפשיים, מאחר ומעלים לאחר תקופה קצרה את כל הקילוגרמים + תוספת.

 

 

השיטה

לפי השיטה של  התה של שרה אפשר לאכול מה שרוצים, איפה ומתי שרוצים, עם הגבלות קלות. השיטה לא מגבילה בתפריט קבוע, יש חופש פעולה לבחור מה שרוצים מבלי לשקול, למדוד, ולהתעסק באוכל כל היום. תוך מספר ימים מסגלים את השיטה המאפשרת חיים רגילים ומאושרים. כאשר אדם לא מאושר, מצבו הגופני לא טוב.

 

חליטות התה

שרה רקחה חליטה אשר בטוחה לשימוש גם לנשים הרות, לנשים מניקות ולילדים, ומורכבת משילוב של עשבי מרפא. עשבי המרפא מכילים ויטמינים ומינרלים המשפרים בצורה טבעית את חוסר האיזון הקיים בגוף, ביניהם: ברזל, סידן, מגנזיום, וויטמינים A,C,E.

את החליטות יש לשתות לפחות 4 פעמים ביום. בכל פעם בנפרד, או מראש להכין בקנקן לכל היום.

 

החליטות טבעיות לחלוטין, אינן גורמות לתופעות לוואי, לפעילות מעיים מזורזת, או לחסימת תיאבון. אנו לא ממעיטים מערכם של מוצרים אחרים, אך עשבי מרפא שלא מעורבים נכון, גורמים נזק.

 

תה קמומיל

החליטה מטהרת את הדם, מחזקת את המנגנון החיסוני, מזרזת ומשפרת את חילוף החומרים ומשתנת. ע"י כך החליטה מסייעת לירידה במשקל, ולשיפור מדהים במקרים של- 58 סוגים של מחלות, ביניהן בריחת סידן, עצירות ואנמיה. התהליכים הללו מתרחשים בגוף רק בגלל הצירוף הנכון של צמחי המרפא, הייחודי לשרה.

המוצר מטפל בשורש הבעיה, ולא בסימפטום.

שימו לב!! לא כל מה שטבעי הוא בריא, לדוגמא – מריחואנה טבעית איננה בריאה, חשיש, קפה, קקאו, כולם טבעיים ולא בריאים. וגם אם מצאנו חליטות עשבי מרפא, אז בדרך כלל אין לנו מידע מי רקח אותם ולמי להפנות שאלות.

שרה אשר חקרה עשבי מרפא ב-22 שנים האחרונות, עומדת מאחורי המוצר. תמיד אפשר להתקשר ולהתייעץ, תמיד יש כתובת!

 

למידע והזמנות: ניתן לרכוש את המוצרים בחנות או ליצור קשר עם נציגינו – 03-3741645

מאמרים נוספים

טיפול בדלקת עיניים

טיפול בדלקת עיניים בעזרת צמחים עתיקים דלקות בעיניים הן דבר לא נעים בכלל, במיוחד כשזה מגיע לנו באמצע החיים ומפריע

לכל שאלה השאירו פרטים ונחזור אליכם

דילוג לתוכן